/Files/images/we0.png

/Files/images/7140.gif

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Дубовогрядський дошкільний навчальний заклад

запрошує дітей раннього та дошкільного віку.

Основні засади, на яких Ґрунтується організація навчально-виховного процесу в нашому садочку:

- "Здоров´я дитини – понад усе!";

- розвиток творчості й фантазії у дітей і працівників;

- створення в закладі доброзичливого мікроклімату між дорослими і дітьми;

- врахування індивідуальних психолого-анатомічних особливостей кожної дитини;

- добра підготовка дітей до навчання в школі.

В закладі функціонують 2 групи з 10 - годинним перебування (08.00 - 17.00).

Дошкільний навчальний заклад у своїй роботі керується:

- Законом України "Про дошкільну освіту";

- Законом України "Про освіту";

- Базовим компонентом дошкільної освіти в Україні;

- Положенням про дошкільні навчальні заклади;

- Власним Статутом та іншими нормативно-правовими актами чинного законодавства.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти, це:

- створення умов для повноцінного виховання, навчання та комфортного перебування дітей;

- взаємодія сім´ї та дошкільного закладу з питань формування фізичного, психологічного та соціального здоров´я дошкільників;

- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів, набуття нею соціального досвіду.

Відповідно до вимог Базової програми "Дитина" педагоги впроваджують нові методики і технології навчання. У всіх вікових групах створено предметно-ігрове середовище, яке сприяє повноцінній реалізації потенційних сил дитини. Протягом усього дня перебування в садочку та в процесі навчальної діяльності діти набувають життєвих навичок, отримують знання про оточуючий світ, оволодівають універсальними засобами життєдіяльності.

Турбота про фізичне та психічне здоров´я завжди була і залишається одним із пріоритетів закладу, тому педагоги всебічно сприяють оптимізації рухового режиму, використовуючи всі засоби фізичного виховання в різних організаційних формах.

Мовленнєва компетентність дошкільника, як запорука успішної підготовки до навчання у школі впроваджується у повсякденному житті, включаючи заняття, ігрову діяльність, дитячу творчість, виставки дитячих робіт, концерти, розваги, хвилинки милування природою.

Важливого значення в роботі набувають питання виховання позитивного емоційно-ціннісного ставлення до себе та ближнього: самосприйняття, впевненість, радість власної спроможності, почуття свободи, помірковане ставлення до труднощів, критики, помилок, переживання, співчуття та співрадості, готовності допомагати, проявляти прихильність один до одного.

У поліпшенні якості роботи вихователів велике значення мають педагогічні ради, семінари-практикуми, тренінги, колективні перегляди занять, конкурси.

Працівники дошкільного закладу велику увагу надають оздоровленню та загартуванню дітей.

Музично-естетична діяльність дитини в дошкільному закладі розглядається як цілісна система, в якій усі види діяльності в поєднанні їх змістовного, мотиваційного та операційного моментів спрямовані на розвиток і виховання музичної активності, ініціативи дітей. Також музикотерапія використовується і на заняттях з фізичної культури, з образотворчої діяльності, під час гімнастики.

Направленість методичної допомоги закладу спрямована на формування педагогічної компетентності педагога, його професійної зрілості щодо впровадження Базової програми виховання і навчання дітей від двох до семи років «Дитина».

В нашому садочку працює дружній колектив педагогів та обслуговуючого персоналу , який має багаторічний досвід спілкування з дітьми різного віку. Наші основні критерії у роботі - вміння педагога з повагою відноситися до дитини, з розумінням перейматися проблемами дітей, щире бажання прийти на допомогу у важку хвилину не тільки дитині, а й батькам, і своїм колегам.

Наші співробітники - це творчі, ініціативні, відповідальні, справедливі люди, для яких робота не лише необхідність, а перш за все величезна відповідальність і задоволення

/Files/images/7140.gif

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.